LKS Antrans Leśnik Gorenice - strona nieoficjalna

UWAGA

Redakcja portalu www.lesnik.gorenice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczanych pod wiadomościami.

PORAŻKA ZE STRZEMIESZYCAMI

• autor: dejw, 2015-02-21 10:15

Antrans Leśnik Gorenice przegrał 1:5 z Unią Strzemieszyce. Honorowe trafienie zaliczył Dariusz Szewczyk.
Skład: Ćwięczek - Ziarno, Kondek, Rak, Bartusik - Szymczyk, Cudejko, testowany I, testowany II, Baran - Kurkowski. Grali też: Wesołowski, Szewczyk, Kardynał, testowany III, Ścigaj, testowany IV, Byczek.

SPARING ORLIKÓW NA MOSIRZE

• autor: dejw, 2015-02-18 08:33

14 lutego na hali MOSiR w Olkusz najmłodsi zawodnicy Leśnika Gorenice rozegrali sparingi z rówieśnikami z OKS Słowik Olkusz. Najpierw do rywalizacji stanęli zawodnicy z roczników 2006 i 2007, następnie urodzeni w 2004 roku. Oczywiście nie wynik w takich spotkaniach jest najważniejszy, jednak widać było efekty ciężkiej pracy zawodników oraz ich trenera Piotra Wesołowskiego gdyż Orlicy zaprezentowali się bardzo dobrze.

REMIS Z BUKOWNEM

• autor: dejw, 2015-02-15 15:59

W rozegranym w Strzemieszycach sparingu Antrans Leśnik Gorenice bezbramkowo zremisował z A-klasowym MGHKS Bolesław Bukowno.
Skład: Ćwięczek - Kardynał, Rak, Kondek, Ziarno - Szewczyk, Testowany I, Testowany II, Nawrot, Baran - Szklarczyk. Grali również: Ścigaj, Testowany III.

ZWYCIĘSKI SPARING Z WOLBROMIEM

• autor: dejw, 2015-02-09 08:20

Antrans Leśnik Gorenice w trzecim spotkaniu sparingowym pokonał AP Przebój Wolbrom 2:1. Bramki zdobyli, podobnie jak w poprzednich spotkaniach Krzysztof Cudejko i Mariusz Kozak. Mecz rozegrano w Krakowie.
Skład: Wesołowski - Byczek, Kondek, Rak, Ziarno - Kardynał, Szymczyk, Cudejko, testowany I, testowany II - Kozak. Grał również Ćwięczek.

ANTRANS LEŚNIK ZNÓW WYGRYWA

• autor: dejw, 2015-02-02 11:52

Antrans Leśnik Gorenice pokonał w drugim sparingowym meczu w tym roku Podgórze Kraków 3:2. Bramki zdobyli: Krzysztof Cudejko, Mariusz Kozak oraz Adrian Baran. Mecz rozegrano w Krakowie. Grano 3 x 30 minut.
Skład: Wesołowski - Bartusik, Kondek, Rak, Byczek - Szymczyk, Kardynał, Ziarno, Cudejko, Szewczyk - Kozak. Grali także: Ćwięczek, Krotov, Ścigaj, Baran, Nawrot, testowany.

PIERWSZY WYJAZD I PIERWSZE ZWYCIĘSTWA W NOWYM ROKU

• autor: dejw, 2015-01-31 17:02

Najmłodsi zawodnicy Leśnika Gorenice w sobotę udali się do Pilicy na cykl spotkań towarzyskich z gospodarzem imprezy Piliczanką Pilica, które były rozgrywane na tamtejszej hali sportowej.

Treningi

I DRUŻYNA:

MŁODZIKI:
grupa "Messi" środa, piątek 16:30,
grupa "Neymar" środa, piątek 18:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nowa murawa Leśnika
Ładowanie...