LKS Antrans Leśnik Gorenice - strona nieoficjalna

UWAGA

Redakcja portalu www.lesnik.gorenice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczanych pod wiadomościami.

DERBY DLA GORENIC!

• autor: dejw, 2015-03-29 09:18

W derbach gminy Olkusz znów okazał się lepszy Antrans Leśnik Gorenice, który na stadionie na Czarnej Górze pokonał IKS Olkusz 3:2 (1:1).
Bramki: Michał Ziarno, Adrian Baran, Dariusz Szewczyk.
Skład: Wesołowski - Byczek, Szymczyk, Kondek, P.Szczepanik - T.Szczepanik, Ziarno, Cudejko (89' Niewczas), Kozak (57' Baran), Szewczyk (85' Ścigaj) - Kurkowski (90' Łukasik).

Zdjęcia: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3804753,klasa-okregowa-krakow-olkusz-antrans-lesnik-zdjecia,id,t.html

ANTRANS LEŚNIK GOTOWY NA LIGĘ

• autor: dejw, 2015-03-24 13:15

Piłkarze Antrans Leśnik Gorenice solidnie przepracowali okres przygotowawczy przed rundą wiosenną ligi okręgowej. Rozegrano 8 sparingów (5 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki). Drużyna została również poważnie wzmocniona. Nowymi zawodnikami zostali: Michał Ziarno, Tomasz Łukasik, Paweł Szczepanik, Mateusz Niewczas oraz Tomasz Szczepanik.

SŁAWKÓW POKONANY

• autor: dejw, 2015-03-16 09:28

W rozegranym na boisku na Pomorzanach sparingu, Antrans Leśnik Gorenice pokonał MKS Sławków 2:1. Bramki zdobyli: Dariusz Szewczyk oraz Paweł Kurkowski.
Skład: Wesołowski - Byczek, Kondek, testowany, P.Szczepanik, Bartusik, T.Szczepanik, Szymczyk, Tomasik, Szewczyk, Kurkowski.

SZEŚĆ GOLI W SPARINGU

• autor: dejw, 2015-03-13 16:53

W ostatnią środę, Antrans Leśnik Gorenice rozgromił na boisku Czarnych w Sosnowcu zespół Zew Kazimierz 6:0. Bramki zdobyli: 2 Kardynał, 2 Bartusik, po jednej Łukasik oraz Paweł Szczepanik.
Skład: Wesołowski - Byczek, Szymczyk, Kondek, P.Szczepanik - Bartusik, Łukasik, T.Szczepanik, Ziarno, Szewczyk - Kardynał. Grał też Niewczas.
Więcej o meczu tutaj: http://www.zew-kazimierz.pl/nieudane-zakonczenie/

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ

• autor: dejw, 2015-03-09 11:19

Znamy terminarz rundy wiosennej Ligi Okręgowej Kraków I. Na inaugurację Antrans Leśnik uda się do Olkusza.

LEŚNIK ULEGŁ ŚWITOWI KRZESZOWICE

• autor: dejw, 2015-03-09 09:46

Antrans Leśnik Gorenice przegrał z IV-ligowym Świtem Krzeszowice 2:4 (0:4). Bramki zdobyli: Cudejko (z rzutu karnego) oraz testowany. Mecz rozegrano na boisku Nadwiślanina w Krakowie.
Skład: Ćwięczek - Bartusik, Kondek, Rak, Byczek - Kardynał, Ziarno, testowany, Cudejko, P. Szczepanik, Baran. Grał też: Ścigaj.

Treningi

I DRUŻYNA:

MŁODZIKI:
grupa "Messi" środa, piątek 16:30,
grupa "Neymar" środa, piątek 18:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Leśnik - Wielmożanka Wielmoża (12.06.2013)
Ładowanie...